Jesteśmy sprawni fizycznie i kręci nas bezpieczeństwo

8 Listopad 2018
Kategoria Aktualności
8 listopada 2018, Komentarze Możliwość komentowania Jesteśmy sprawni fizycznie i kręci nas bezpieczeństwo została wyłączona

7 listopada 2018r. w naszej szkole odbyły się powiatowe eliminacje do XIII edycji Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie „Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa 2018”w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas drugich 8 szkół z terenu powiatu poddębickiego, m.in. z naszej szkoły. Dwuosobowe drużyny złożone z dziewczynki i chłopca w pierwszym etapie eliminacji rozwiązywały pisemny test wiedzy o bezpieczeństwie złożony z 15 pytań. Następnie te same drużyny przystąpiły do sprawnościowego toru przeszkód, którego pokonanie nie było wcale łatwe. Jednak wszyscy uczestnicy poradzili sobie rewelacyjnie. Poziom był bardzo wyrównany.

I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Uniejowie, II miejsce przypadło uczniom ze Szkoły Podstawowej w Domaniewie.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę – Klaudia Nowak i Filip Krasiński z kl. II c – zajęli III miejsce. Wszystkim gratulujemy, a ze sukcesu naszych uczniów cieszymy się najbardziej.

Komentarze zablokowane.