Jasełka w Kościele

15 Styczeń 2019
Kategoria Aktualności
15 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Jasełka w Kościele została wyłączona

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. w święto Chrztu Pańskiego na mszy świętej o godz. 12.00 w kościele św. Katarzyny w Poddębicach uczniowie klas V d i I e z wychowawcami oraz grupa śpiewająca dzięki zaproszeniu Ks. Proboszcza Wojciecha Żelewskiego w obecności Pana Dyrektora Sebastiana Bamberskiego , rodziców i wszystkich zgromadzonych na eucharystii zaprezentowali przedstawienie jasełkowe.
Młodzi aktorzy wcielili się w postacie , które oczekiwały na przyjście Jezusa Chrystusa na świat składając pokłon Świętej Rodzinie.
Wszyscy biorący udział w przedstawieniu otrzymali gromkie brawa i słowa uznania Księdza Proboszcza. Po wrażeniach artystycznych nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku.

Agnieszka Matusiak
Anna Korczak
Dariusz Piaseczny

Komentarze zablokowane.