JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

4 styczeń 2019
4 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE została wyłączona

Dnia 21 grudnia 2018 r. tradycyjnie w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez uczniów klasy V d pod opieką katechetów. Zgromadzeni uczniowie wraz z wychowawcami po raz kolejny mogli przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia w tę wyjątkową noc . Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia narodzonego Dzieciątka , Pasterzy , Mędrców , Dzieci , Aniołów , przeplatana była kolędami i pastorałkami w wykonaniu uczniów klasy I e pod opieką p. I. Ożadowicz i młodych wokalistów naszej szkoły pod opieką p. A. Jeziorek. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i wokalistów wprowadziło wszystkich zebranych w świąteczny nastrój. Po zakończonym spektaklu głos zabrał Pan Dyrektor Sebastian Bamberski , który podziękował uczniom za ich występ oraz złożył wszystkim zgromadzonym życzenia świąteczne. Dopełnieniem spotkania było wspólne kolędowanie przygotowane przez p. E. Kozłowską i p. D. Ochocką.
A. Matusiak
A. Korczak