Jak zachować się w różnych sytuacjach?

16 Kwiecień 2020
Kategoria Świetlica
16 kwietnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Jak zachować się w różnych sytuacjach? została wyłączona

Dzisiaj  czeka  Was  zabawa  w  teatr, ale  do  tej  zabawy  musicie  wciągnąć  domowników. Rekwizyty  i  scena  znajdą  się  w  waszych  domach.  Poznacie  praktyczne  sposoby  rozwiązywania  konfliktów  i alternatywne  formy  zachowań w różnych  sytuacjach. Poznacie  nowe  ćwiczenia  oddechowe i  ruchowe. Zaproponuję  Wam  też  ciekawą  lekturę: „Mateuszek  na  zaczarowanej  wyspie” Stefanii Szuchowej  oraz  zachęcam  do  przeczytania  z całą rodziną  książki Grzegorza  Kasdepke, tj.  „Bon czy ton…” i „Co  to  znaczy…”.

Jak zachować się w różnych sytuacjach

krzyżówka (1)

Nowe ćwiczenia oddechowe i gimnastyka

Rodzinne czytanie z podziałem na role

M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.