Jak radzić sobie z trudnościami? - metoda „paluszkowa”

15 Kwiecień 2020
Kategoria Świetlica
15 kwietnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Jak radzić sobie z trudnościami? – metoda „paluszkowa” została wyłączona

Dzisiaj  poznamy  różne rodzaje  trudności, jakie mogły  Was  spotkać  w  obecnej  sytuacji  pandemii  Covit-19 ( przymusowe  pozostanie  w  domu, izolacja  od  bezpośredniego  kontaktu  z  kolegami, koleżankami, nauczycielami, brak możliwości aktywności  ruchowej  na  świeżym  powietrzu, uczenie  się  zdalne  i  zbyt  długa  praca  przy  komputerze, może też trudności w  nauce). Zaproponuję  Wam, jak  sobie  z  tym  radzić, jak poprawić  sobie  nastrój,  jak ćwiczyć  oddech, jak  się  gimnastykować  przy  komputerze, jak szybko  nauczyć  się  np. mnożenia  przez  9. Dowiecie  się, jak  zrobić  pacynkę do  zabawy  w  teatr  i  do  poprawy  Waszego  samopoczucia.

Jak radzić sobie z trudnościami

Ćw. oddechowe, gimnastyka

Jak zrobić pacynkę

Paluszkowa metoda mnożenia przez 9

Poradnik dla rodziców- Jak wspierać dzieci

M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.