Gość w świetlicy - spotkanie II z Panią Renatą Skubała

24 Marzec 2018
24 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Gość w świetlicy – spotkanie II z Panią Renatą Skubała została wyłączona

20.03.2018 r. już po raz drugi naszą świetlicę odwiedziła Pani Renata Skubała aby poprowadzić zajęcia warsztatowe i uczyć nas trudnej sztuki robienia na drutach. Celem tych zajęć było wykonanie prostej robótki pod okiem Pani Renatki. Dzieci z przyjemnością i ciekawością słuchały cennych rad i wskazówek naszego gościa. Każde chętne dziecko miało możliwość spróbowania i nauczenia się tej trudnej sztuki. Tak jak i na pierwszym naszym spotkaniu niektórym udawało się to całkiem dobrze, a niektórym sprawiało to kłopot. Owocem naszej ciężkiej pracy były „kwadraciki” z których powstał wąż – Śmieszek. Nasze zajęcia rozwijają kreatywność i zdolności manualne. Wszystkich zaskoczyło to że przy pomocy prostego narzędzia i włóczki wyczarowaliśmy naszego Śmieszka! Ciekawe co jeszcze uda nam się wyczarować?! Z niecierpliwością czekamy na owoce naszej pracy w najbliższym czasie.

Bardzo dziękujemy za spotkanie i mile spędzony czas!!!

Komentarze zablokowane.