Gość w świetlicy - Pani Renata Skubała

18 Marzec 2018
18 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Gość w świetlicy – Pani Renata Skubała została wyłączona

W piątek 16.03.2018 r. w świetlicy szkolnej w ramach programu autorskiego pt. „Supełek
z pętelką” miało miejsce spotkanie z Panią Renatą Skubała, która opowiedziała nam o swojej życiowej pasji – wykonywaniu robótek ręcznych. Na początku spotkania, Pani Renatka pokazała  dzieciom wykonane przez siebie piękne prace – szaliki, czapki, lalki, serwetki, torebki a następnie opowiedziała o trudnej sztuce robienia na drutach. Każde chętne dziecko miało możliwość spróbowania i nauczenia się tej trudnej sztuki. Poznaliśmy takie wzory jak: “prawo, lewo”, “ryżyk”, “Francuzki” czy “kostkę”. Niektórym udawało się to całkiem dobrze, ale dla niektórych był to okropny kłopot. Za wyjątkowe zaangażowanie w pracę dzieci otrzymały od Pani Renatki prezenty – poduszeczki na igiełki – wykonane na szydełku przez naszego gościa. Na koniec naszego spotkania dzieci z naszej świetlicy podziękowały Pani Renatce za ciekawe zajęcia warsztatowe wręczając zrobioną wcześniej kartkę z życzeniami na Święta Wielkanocne oraz prezent – wielkanocnego króliczka. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały i mamy nadzieję na kolejne spotkanie.

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie!!!

Komentarze zablokowane.