Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych

2 październik 2022
Kategoria Aktualności, Sport
2 października 2022, Komentarze Możliwość komentowania Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych została wyłączona

W czwartek 29 września 2022 r. na Kompleksie Boisk Piłkarskich im. W. Smolarka w Uniejowie odbyła się Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2022/2023. Podczas inauguracji rozegrano także Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół województwa łódzkiego.

W biegach zorganizowanych w Uniejowie wzięło udział siedmioro uczniów z naszej podstawówki.

Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt

Wiaderek Kalina kl. V E

Mruk Zofia kl. IV D

Igrzyska Dzieci w kategorii chłopców

Mruk Jakub kl. VI C

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt

Kuchciak Nela kl. VIII G

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców

Nastarowicz Oskar kl. VIII B

Wójcik Artur kl. VIII A

Wyrzykowski Łukasz kl. VIII A

Najlepsi z reprezentacji szkoły byli: wśród chłopców w rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej Artur Wójcik zajmując 27 miejsce, a w rywalizacji Igrzysk Dzieci Jakub Mruk zajmując 16 miejsce.

Opiekunem uczniów biorących udział w zawodach była p. Aneta Brewińska .

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Aneta Brewińska