Eliminacje gminne Powiatowych Potyczek Ortograficznych 2018

6 Marzec 2018
Kategoria Aktualności
6 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Eliminacje gminne Powiatowych Potyczek Ortograficznych 2018 została wyłączona
Eliminacje gminne Powiatowych Potyczek Ortograficznych 2018 w kategorii klas II-III  odbyły się 6 marca  w Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach. Wzięli w nich udział uczniowie ze szkół podstawowych z  Niemysłowa, Bałdrzychowa i Poddębic. Dzieci reprezentowały wysoki poziom umiejętności ortograficznych. Wszyscy uczestnicy konkursu uzyskali wynik powyżej 85 %  poprawności i zostali laureatami eliminacji gminnych. Do etapu powiatowego zakwalifikowali się uczniowie:
1. Zofia Buda z kl. III f SP Poddębice – 95,2%  ( opiekun: p. Ilona Ożadowicz)
2. Andrzej Kaźmierczak z kl. III f SP Poddębice  – 94,3% ( opiekun: p. Ilona Ożadowicz)
3. Michał Włodarczyk z kl. III f SP Poddębice –  91,2%  ( opiekun: p. Ilona Ożadowicz)
4.  i z tą samą liczbą pkt Nikola Korzeniewska  SP Bałdrzychów – 91,2%  ( opiekun Maria Kalas – Grzybowska).
Wszystkim uczestnikom gratulujemy. R.K.

Komentarze zablokowane.