Dzień Samorządności już 6 czerwca!

29 maj 2022
29 maja 2022, Komentarze Możliwość komentowania Dzień Samorządności już 6 czerwca! została wyłączona

23 maja br.  ruszyła kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego na rok 2022/2023, która potrwa do 5 czerwca, a dzień później odbędą się demokratyczne wybory. Każda klasa wystawiła jednego kandydata. Lista wszystkich kandydatów znajduje się na tablicy ogłoszeniowej  SU. Przez 2 tygodnie kandydaci do SU będą się promować na plakatach wyborczych, które już pojawiają się na tablicy SU i na szkolnych korytarzach.

6 czerwca nastąpi też  rozstrzygnięcie konkursu „Klasa na 6” oraz pożegnamy uroczyście dotychczasowy Zarząd SU. Poznamy też skład Zarządu SU na nowy rok szkolny.

Do zobaczenia przy urnie wyborczej!