DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

7 Grudzień 2019
7 grudnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA została wyłączona

W poniedziałek 25 listopada 2019 roku w świetlicy szkolnej świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Zapoznałam dzieci z historią powstania pluszowego misia. Przybliżyłam uczniom różne sylwetki misiów jako bohaterów literackich. Były czytane ciekawe i znane książki o misiach oraz wiersze.

Dużo radości sprawiła dzieciom „Misiowa Foto – budka”, w której to uczestnicy uroczystości mieli możliwość zrobienia sobie niezapomnianych zdjęć.

Były również quizy o misiach, piosenki związane tematycznie z tym świętem, przeróżne zabawy ruchowe przy muzyce.

W związku z obchodami Dnia Pluszowego Misia zorganizowałam świetlicowy konkurs plastyczny pt.:”MISIE – TULISIE, w którym dzieci mogły się wykazać swoimi umiejętnościami plastycznymi przedstawiając postać swojego ulubionego misia.

Uroczystość zakończyło wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Opracowała i przygotowała Sławomira Agata Stasiakiewicz

                                   

Komentarze zablokowane.