DZIEŃ NA NIEBIESKO

2 kwiecień 2019
2 kwietnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania DZIEŃ NA NIEBIESKO została wyłączona

2 kwietnia 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ NA NIEBIESKO. Różnorodne odcienie błękitu dominowały w ubiorach dzieci z kl. I-III. Kolor ten wprowadził wszystkich w niebiański nastrój. A wszystko to

z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu – który przypada właśnie 2 kwietnia.  Niebieski jest kolorem autyzmu, jest również symbolem godności, mądrości, przyjaźni i spokoju, ale także kreatywności i inspiracji. Również z tej okazji zorganizowaliśmy w naszej szkole konkurs plastyczny  „Pomaluj mój świat na niebiesko”, wpłynęło bardzo wiele prac, a rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie laureatów wkrótce..