Dzień Kropki w świetlicy szkolnej

21 Wrzesień 2019
Kategoria Świetlica
21 września 2019, Komentarze Możliwość komentowania Dzień Kropki w świetlicy szkolnej została wyłączona

W ubiegły piątek dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną od samego rana cieszyły się „Dniem Kropki”, który przypada na dzień 15 września. Jest to Święto kreatywności, odwagi i wiary we własne umiejętności. Odbyła się rozmowa na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds (opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie). Następnie dzieci przebywające na świetlicy bawiły się przy muzyce z chusteczką w kropki, losowały tajemnicze przedmioty z worka w kropki, można było również stworzyć ciekawe prace plastyczne z motywem kropki, która tego dnia odgrywała główną rolę.

Poniżej zamieszczone zostały dzieła świetlicowych artystów.

 

Przygotowała: Agata Stasiakiewicz

                             

Komentarze zablokowane.