DZIEŃ JEŻA w świetlicy szkolnej

11 Listopad 2019
Kategoria Świetlica
11 listopada 2019, Komentarze Możliwość komentowania DZIEŃ JEŻA w świetlicy szkolnej została wyłączona

Z okazji „Międzynarodowego Dnia Jeża”, który przypada na dzień 10 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia dotyczące jeży i ich ochrony. Realizowane były tematy związane  z tym kolczastym zwierzątkiem. Dzieci poznały budowę jeża, dowiedziały się czym żywią się jeże oraz poznały zwyczaje tych zwierząt. Dowiedziały się, dlaczego należy je chronić. Dzieci rozwiązywały zagadki, słuchały piosenek.

Wykonały wspaniałe, przestrzenne jeże, które zostały wyeksponowane w świetlicy szkolnej oraz zamieszczone na zdjęciach.

 

Opracowała i przygotowała: Sławomira Agata Stasiakiewicz, Urszula  Izydorczyk

 

         

 

            

 

     

     

        

 

Komentarze zablokowane.