Dzień Głośnego Czytania

17 Październik 2018
Kategoria Aktualności
17 października 2018, Komentarze Możliwość komentowania Dzień Głośnego Czytania została wyłączona

Klasa 2 d przystąpiła  do Ogólnopolskiego Konkursu – Szkolne Przygody Gangu Słodziaków. W ramach zadań konkursowych dzieci co dzień przez 21 dni  czytają minimum 10 minut, rodzic poświadcza podpisem  w albumie , a nauczyciel wkleja naklejki ze Słodziakami. Ponadto klasa przygotowała Dzień Głośnego Czytania książeczki pt. ”Co się stanie na leśnej polanie czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” Renaty Piątkowskiej. 17 października uczniowie  kl. 2 d  czytali wybrane opowiadania na dwóch spotkaniach klasom I, II i III. Klasy dostały książeczki do dalszego czytania w klasach. Dzieci na spotkanie przybyły ze swoimi Słodziakami. Uczniowie klasy 2 d tworzą komiksy z wymyślonymi przez siebie historyjkami. Mamy nadzieję, ze dzieci rozwiną zainteresowania czytelnicze. 

Komentarze zablokowane.