Dzień Edukacji Narodowej

18 Październik 2018
Kategoria Aktualności
18 października 2018, Komentarze Możliwość komentowania Dzień Edukacji Narodowej została wyłączona

Dnia 15.10.2018r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. To dzień szczególny dla  nauczycieli. Uczniowie złożyli podziękowania za najcenniejszy i najtrwalszy podarunek, jaki można dać dziecku – wykształcenie.

Akademię ,tego dnia, przygotowali uczniowie klasy VIIa i VIId pod kierunkiem pani  Bożeny Piasecznej i Magdaleny Kowalczyk. Młodzi artyści wierszem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień . Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.

Każdy  pedagog otrzymał  piękną czerwoną różę.

 

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

 

 

uczniowie kl.VIIa

Komentarze zablokowane.