Dzień Edukacji Narodowej

22 Październik 2019
Kategoria Aktualności
22 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania Dzień Edukacji Narodowej została wyłączona

Dnia 14 października 2019 roku na 5 i 6 godzinie lekcyjnej klasa VIII b z wychowawczynią Beatą Jędrzejczak zorganizowała przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Występ zaczął się niewinnie. Dzieci wyszły przebrane za uczniów na łącznikową scenę. Jedna z prowadzących zaczęła podkładać głos pod muzykę. Szkolna widownia siedziała lekko zszokowana, gdy ujrzała, że ,,aktorzy” wręcz tańczą w rytm melodii. Młodzież parodiowała piosenkami lekcje  np. matematyka, historia czy fizyka. Tego nie da opisać się słowami! Wykonanie było tak komiczne, że publiczność ciągle była rozbawiona, a nauczyciele nie mogli wytrzymać ze śmiechu.

Na pozór niewinnie zaczynające się amatorskie widowisko zakończyło się gromkimi brawami i chichotem na sali. Widzowie oraz nauczyciele twierdzą, że bawili się przednio i dawno nie mieli do czynienia z tak zabawnym wydarzeniem. Show udało się znakomicie, wszystko poszło zgodnie z planem. Na koniec uczniowie podziękowali nauczycielom za pracę i trud, jaki wkładają w nasze nauczanie i wychowanie.

                                                                                               Martyna Markowska VIII b

Komentarze zablokowane.