Dzień Chłopaka obchodziliśmy w naszej szkole w szczególny sposób

8 Październik 2019
Kategoria Aktualności
8 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania Dzień Chłopaka obchodziliśmy w naszej szkole w szczególny sposób została wyłączona

Dzień Chłopaka obchodziliśmy w naszej szkole w szczególny sposób. Stało się już tradycją, że 30 IX Samorząd Szkolny ustanowił Dniem Krawata. W klasach organizowane były uroczystości, podczas których chłopcy otrzymywali drobne upominki.4 X odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka,podczas której został przeprowadzony konkurs na Mistera Szkoły.Kandydaci do tego konkursu doskonale poradzili sobie z konkurencjami takimi jak: przysłowia, zagadki, trudne pytania, konkurs tańca, reklama produktu, malowanie paznokci. Ich zmagania oceniało Jury w składzie:p. W.Rykowska, p. B. Piaseczna, A.Matusiak z kl. VI C.Tytuł ” MISTER SZKOŁY 2019” otrzymał Adam Pietras z kl. VI D, a dwa następne miejsca zdobyli kolejno:Kacper Krzyżanowski z kl. VII C oraz Adrian Wolski z kl. VI A.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego kl. IV-VIII

Komentarze zablokowane.