Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

10 luty 2020
10 lutego 2020, Komentarze Możliwość komentowania Dzień Bezpiecznego Internetu 2020 została wyłączona

11 lutego 2020 r. będziemy obchodzić w naszej szkole kolejną edycję Dnia Bezpiecznego Internetu. DBI 2020 pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.  Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo obchodzony był tylko w Europie, ale już od lat DBI przekroczył jej granice angażując państwa z całego świata. Podczas najbliższych obchodów chcemy zachęcić wszystkich uczniów do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań Internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia.

Komentarze zablokowane.