Dzielimy się obowiązkami

29 Maj 2020
Kategoria Świetlica
29 maja 2020, Komentarze Możliwość komentowania Dzielimy się obowiązkami została wyłączona

Dzisiaj  zastanowimy  się, co  nam  daje  nasza  szczęśliwa  rodzina  i  co  my  możemy  dać  jej  członkom. Na  pewno  dojdziecie  do  przekonania , iż  w  rodzinie  między  innymi  powinniście  się  kochać  i  szanować, dbać  o  rodzinę  i o  Wasz  wspólny  dom. Jeśli  kochacie  swoich  rodziców, to  okazywać  będziecie  im  szacunek  i  z  radością  podacie  im  swoją  pomocną  dłoń  i  zadbacie  o  sprawiedliwy  podział  domowych  obowiązków.  Wtedy  Wasi  rodzice  będą  mniej  zmęczeni  i  będą  mieli  więcej  czasu  dla  Was.

dzielimy się obowiązkami

jak stworzyc harmonogram domowych obowiązków

budujemy domek

M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.