Dyskoteka andrzejkowa IV-VIII

4 Grudzień 2019
Kategoria Aktualności
4 grudnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Dyskoteka andrzejkowa IV-VIII została wyłączona

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy bowiem, zgodnie z tradycją, św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.
29 XI 2019 r. Samorząd Szkolny klas IV – VIII zorganizował dyskotekę andrzejkową.Uczniowie bawili się doskonale przy dźwiękach muzyki znanych przebojów. Przedstawiciele poszczególnych klas przygotowali stanowiska, przy których można było sobie powróżyć.Wiele śmiechu i radości dostarczały przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się , kto jako pierwszy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

Komentarze zablokowane.