„DO SERCA PRZYTUL PSA”- WIZYTA W SCHRONISKU

5 grudzień 2021
Kategoria Aktualności
5 grudnia 2021, Komentarze Możliwość komentowania „DO SERCA PRZYTUL PSA”- WIZYTA W SCHRONISKU została wyłączona

W dniu 29 listopada 2021r. uczniowie naszej szkoły jak co roku odwieźli zebraną przez siebie karmę do zaprzyjaźnionego schroniska w Zgierzu. W czasie zbiórki udało się nam zebrać 828,311 kg karmy, którą osobiście przekazali uczniowie najbardziej zaangażowani w zbiórkę i akcję. Największą efektywnością wykazali się uczniowie klasy III b. Indywidualnie najwięcej karmy dostarczył Arkadiusz Grzelak uczeń klasy III b – uzyskał tytuł ZŁOTE SERCE(150 kg makaronu), następnie Apolonia Burska uczennica klasy III b, Julia Landzińska uczennica klasy II e, Zuzanna Wiaderek uczennica klasy IV b oraz Julia Terlecka uczennica klasy IV a. Bardzo dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie i polecamy włączenie się w naszą akcję za rok.

                                                                                                                                     Renata Makowska

Komentarze zablokowane.