DO SERCA PRZYTUL PSA - PRZEKAZANIE KARMY

27 listopad 2022
27 listopada 2022, Komentarze Możliwość komentowania DO SERCA PRZYTUL PSA – PRZEKAZANIE KARMY została wyłączona

W piątek 25 listopada 2022r. uczniowie klasy Ib (odpowiedzialni za zbiórkę) pod okiem swojej pani Renaty Makowskiej i pań Moniki Naporowskiej i Anny Wituły, odwieźli zebraną karmę do zaprzyjaźnionego od lat schroniska dla zwierząt w Zgierzu. Odwieźliśmy 530 kg karmy, którą osobiście oddaliśmy w schronisku. Byliśmy tam pierwszy raz i z zaciekawieniem, oglądaliśmy zwierzęta i lecznicę w której są leczone. Pan zapoznał nas ze sposobem zabezpieczenia zwierząt przed zaginięciem polegającym na czipowaniu. Mogliśmy poprzytulać szczeniaczka, który znajduje się aktualnie w schronisku.

Po wizycie w schronisku pojechaliśmy zażyć nieco ruchu na placu zabaw. Spędziliśmy tam bardzo miło i aktywnie czas. Uznaliśmy, że nasze w.f. mogą wyglądać tak zawsze. Po wyczerpującej zabawie, udaliśmy się na posiłek do McDonalda.

Mamy nadzieję, że dzięki nam, zwierzętom będzie łatwiej przetrwać zimę. Za rok odwiedzimy je ponownie i zawieziemy przygotowane przez uczniów naszej szkoły jedzonko.

Renata Makowska