DO SERCA PRZYTUL PSA

4 listopad 2021
4 listopada 2021, Komentarze Możliwość komentowania DO SERCA PRZYTUL PSA została wyłączona

W dniu 31 października 2021r.zakończyliśmy zbiórkę karmy dla zwierząt z zaprzyjaźnionego z nami od lat schroniska Fundacji Medor w Zgierzu. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się w pomoc  dla zwierząt w czasie zbliżającej się zimy. Dziękujemy też nauczycielom za motywowanie i zachęcanie dzieci do wzięcia udziału w naszej akcji. Dziękujemy bardzo Panu woźnemu Włodzimierzowi Matusiakowi, który od lat pomaga nam w zbiórce.

Uczniowie nasi zaangażowali się bardzo mocno. W całej szkole zebraliśmy

795,111 kg.

Najwięcej przynieśli uczniowie następujących klas:

Klasa III b – 306,31 kg;

Klasa II e – 61,595 kg;

Klasa IV b – 43,21 kg;

Klasa II c – 40,10 kg.

Bardzo dziękujemy, za tak wielkie zaangażowanie. Klasy najbardziej aktywne otrzymają dyplomy. Uczniowie naszej szkoły osobiście przekażą zebraną karmę w schronisku, prawdopodobnie 22 listopada 2021r. Do zebranej karmy dołożymy jeszcze karmę zbieraną przez naszych absolwentów w Liceum Ogólnokształcącym w Poddębicach.

Proszę nadal śledzić aktualności na stronie naszej szkoły ponieważ, ukarze się rozstrzygnięcie konkursu „ZŁOTE SERCE” – dziecko, które przyniosło największą ilość karmy oraz na ogłoszenie konkursu fotograficznego dotyczącego naszej akcji.

Renata Makowska