Czary mary - spotkanie z Alekandrem Rybczyńskim - iluzjonistą z naszej szkoły!!

21 Wrzesień 2019
Kategoria Świetlica
21 września 2019, Komentarze Możliwość komentowania Czary mary – spotkanie z Alekandrem Rybczyńskim – iluzjonistą z naszej szkoły!! została wyłączona

18 września 2019 r. gościliśmy w  świetlicy ucznia naszej szkoły Aleksandra Rybczyńskiego z klasy VI c. Olek już od 2 lat interesuje się magią i sztuczkami a od 4 miesięcy próbuje wykonywać je przed publicznością. Nasz iluzjonista swoimi czarami przeniósł naszych świetliczaków w świat magii i dobrej zabawy. Zaprezentował sztuczki z kartami, znikającymi pomponikami, gumkami recepturkami oraz trik z coca – colą, który wykonywał po raz pierwszy! Zabawa w czarowanie wszystkim się podobała, szczególnie gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta iluzjonisty. Spotkanie z magikiem bardzo się wszystkim podobało. Dostarczyło dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach oraz duże brawa po każdym występie. Na koniec spotkania można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i otrzymać autograf od przyszłego iluzjonisty!!! Asystował i pomagał Olkowi Mikołaj Rogalski – kolega z klasy.

 

Bardzo dziękujemy za spotkanie i mile spędzony czas!!!

Zapraszamy ponownie!!!

 

Komentarze zablokowane.