1 kwiecień 2019
1 kwietnia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Cyrkowy “Szok” została wyłączona

Powodem wielkiej radości w naszej szkole były występy artystów cyrkowych ukraińskiego cyrku „Szok”, którzy odwiedzili nas 29 marca. W bardzo ciekawy sposób zaprezentowali nam różne pokazy żonglerki, iluzji oraz ekwilibrystyki. Dzieci bawiły się świetnie, oglądając tresowane zwierzątka, magiczne sztuczki a także popisy akrobatyczne na małym rowerku i z obręczami. Salwy śmiechu wywoływały występy klauna, który angażował dzieci do wspólnej zabawy. Zachwyt najmłodszych uczniów wzbudził również pokaz tresowanego psa. Jednak najwięcej emocji wzbudził wąż, który okazał się bardzo przyjaznym gadem. Niektórzy nawet zdecydowali się dotknąć tego “dusiciela”! Najodważniejsza jednak była pani Ania ponieważ założyła go sobie na szyję!!! Dzieci były nie tylko widzami, ale próbowały również swych talentów cyrkowych włączając się do zabawy. Podczas całego występu panowała miła i serdeczna atmosfera radosnej zabawy. Na koniec wszyscy gromkimi brawami podziękowali akrobatom za niezwykłe widowisko.