Co wiemy o Unii Europejskiej ?

8 Maj 2020
Kategoria Świetlica
8 maja 2020, Komentarze Możliwość komentowania Co wiemy o Unii Europejskiej ? została wyłączona

Dzisiaj  kończymy  tydzień  z  Unią  Europejską, więc  pora  na  podsumowanie. Czeka  Was  test  pisemny  z  wiedzy  o UE, w którym  także  sprawdzicie  swoją  umiejętność  czytania  ze  zrozumieniem i rozwiązywanie  zadań  matematycznych. Dla  wszystkich  domowników  możecie  też  zorganizować  w  domu  Quiz o UE oraz  rozwiązywanie zagadek: „Jakie  to  państwo?”. Potem  jeszcze  zapraszam  do  gry  planszowej: „ Podróż  po  Europie” i  do gier podwórkowych. Na  koniec proponuję  wam  wykonanie chorągiewek na 9 maja – Dzień  Europy  i  zobaczenie  w Internecie tańców  narodowych  Europy.

co wiemy o UE zagadki

test z wiedzy o UE

zgaduj – zgadula

tańce narodowe w Europie

flaga RP i UE

gra planszowa podróż po krajach UE

Gry podwórkowe

Pozdrawiam. M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.