Ciekawa wycieczka pierwszaków

30 Styczeń 2019
Kategoria Aktualności
30 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Ciekawa wycieczka pierwszaków została wyłączona

22 stycznia uczniowie klas Ib i Ic z wychowawczyniami p. Dorotą Pucek-Sierocką i p. Katarzyną Ostrowską wybrali się na wycieczkę do Żelazowej Woli oraz obejrzeli przedstawienie przepełnione magią i tajemnicą pt. “Lampa Aladyna” w Teatrze Capitol w Warszawie. Po spektaklu dzieci wzięły udział w warsztatach teatralnych w trakcie, których poznały tajniki gry aktorskiej oraz wykonywały ćwiczenia przygotowujące aktora do występu na scenie. W drodze powrotnej uczniowie odwiedzili Żelazową Wolę – miejsce narodzin Fryderyka Chopina oraz zwiedzili piękny dworek. Z dużym zainteresowaniem dzieci przekroczyły progi domu, oglądając kolejne pomieszczenia, ich wystrój, fotografie rodzinne, czy też fortepian mistrza. Następnie spacerowały po otaczającym dworek parku, był to  wyjątkowy spacer, bo towarzyszyły mu pobrzmiewające utwory Fryderyka Chopina. Z pewnością wycieczka pozostawiła w pamięci dzieci niezapomniane wrażenia.

 

Komentarze zablokowane.