Charakterystyka wybranych państw UE

5 Maj 2020
Kategoria Świetlica
5 maja 2020, Komentarze Możliwość komentowania Charakterystyka wybranych państw UE została wyłączona

Dzisiaj  poznacie  kolejne  państwa, które  wstąpiły  do  Unii  Europejskiej w 1973 r. (Dania  i Irlandia), w 1981 r. ( Grecja)  i  w 1986 r. ( Hiszpania i Portugalia). Oprócz charakterystyki tych państw  poznacie  ciekawe miejsca  zabaw  dla  dzieci.  Zdobędziecie  interesujące  informacje o mieszkańcach  tych  państw, ich zajęciach  i  sławnych  postaciach. Wykonacie  też ćwiczenie  i  kolorowankę z Calineczką, hiszpański  wachlarz, rozmaite  zadania , rebusy, krzyżówki, które  znajdziecie            w  kartach pracy. Może  w  domu  zrealizujecie  przepisy  dań  z  Grecji, Hiszpanii  i  Portugalii, a  może  wypróbujecie  zabawy  hiszpańskich  dzieci?

karty pracy dania

karta pracy irlandia

karty pracy grecja

karty pracy hiszpania

Karta pracy portugalia

dania greckie, hiszpanskie i portugalskie

zabawy hiszpańskich dzieci

M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.