Charakterystyka państw UE – Austrii, Finlandii i Szwecji

6 Maj 2020
Kategoria Świetlica
6 maja 2020, Komentarze Możliwość komentowania Charakterystyka państw UE – Austrii, Finlandii i Szwecji została wyłączona

Dzisiaj  zachęcam  Was  do  poznania  kolejnych  państw,   które  wstąpiły  w  1995 r. do  Unii  Europejskiej. Są  to: Austria, Finlandia i Szwecja. Przygotowałam  dla  Was  ciekawe  karty  pracy, informacje  o  parkach rozrywki, parkach  tematycznych i parkach wodnych  dla  dzieci, które  są  w  ofercie Austrii, Finlandii i Szwecji.  Udostępniam  Wam  filmy  na You Tube  prezentujące  atrakcje  niektórych  z  tych  parków  oraz  zdjęcia  z  parku  Muminków. Polecam  też  grę  podwórkową  ze  Szwecji. Dobrej  zabawy !

karty pracy austria

karty pracy finlandia i szwecja

parki wodne i parki rozrywki

gra podwórkowa ze Szwecji

Pozdrawiam M. Wawrzecka

                               

Komentarze zablokowane.