Całoroczny Konkurs Grzeczności „Wzorowy Świetliczak” - wręczenie nagród.

14 czerwiec 2019
14 czerwca 2019, Komentarze Możliwość komentowania Całoroczny Konkurs Grzeczności „Wzorowy Świetliczak” – wręczenie nagród. została wyłączona

Mija kolejny rok szkolny i nadchodzi czas pewnych podsumowań.

W naszej świetlicy szkolnej jednym z takich właśnie podsumowań jest rozstrzygnięcie całorocznego konkursu na „Wzorowego Świetliczaka”.

Trudno było dokonać wyboru spośród tak dużej liczby dzieci uczęszczających do świetlicy.

Brałam wspólnie z komisją konkursową pod uwagę przede wszystkim przestrzeganie wspólnie ustalonych na początku roku szkolnego regulaminu świetlicowego a mianowicie : kulturalne zachowanie , koleżeńskie relacje, udział w konkursach i imprezach świetlicowych, dbałość o ład i porządek oraz zaangażowanie w codzienne życie świetlicy.

O tytuł Wzorowego Świetliczaka ubiegało się 16 uczniów. W roku szkolnym 2018\ 2019 wspólnie z wychowawczyniami świetlicy postanowiłyśmy wyróżnić czworo uczniów , którzy znaleźli się w gronie najlepszych – wzorowych świetliczaków , a oto oni :

1.Antczak Oliwia z klasy I c

2.Łopata Julia z klasy II b

3.Grubski Piotr z klasy II e

4.Abramczyk Marcelina z klasy V a

uroczyście zostały wręczone dyplomy, nagrody książkowe oraz 12 wyróżnień.

Wzorowym Świetliczakom serdecznie gratulujemy, pozostałych zachęcamy do aktywnego udziału w życiu świetlicy w kolejnym roku szkolnym.

Wszystkim dzieciom życzę wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Opracowała i przygotowała :

Sławomira Agata Stasiakiewicz