Bezpieczni w sieci (internetowej)

14 Marzec 2018
Kategoria Aktualności
14 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Bezpieczni w sieci (internetowej) została wyłączona

28 lutego uczniowie klasy VI C uczestniczyli w Bibliotece Pedagogicznej w zajęciach nt. bezpieczeństwa w sieci internetowej. Jest to jeden z podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018. Uczniowie za pośrednictwem prezentacji multimedialnej, filmów edukacyjnych i ćwiczeń indywidualnych i grupowych dowiedzieli się jak bezpiecznie korzystać z Internetu, w jaki sposób chronić swoje dane osobowe, korzystać z zakupów online, z komunikacji publicznej i prywatnej w Internecie, W czasie warsztatów poznali zagadnienia cyberprzemocy i sposoby radzenia sobie z nią, poznali zagrożenia jakie niesie za sobą nierozważne zawieranie znajomości za pośrednictwem Internetu oraz znaczenie zapoznania się z regulaminami.

Komentarze zablokowane.