Bezpieczeństwo pierwszaków

29 wrzesień 2016
29 września 2016, Komentarze Możliwość komentowania Bezpieczeństwo pierwszaków została wyłączona

W dniu 20 września 2016r. uczniów klas pierwszych szkoły nr 1 im. Lotników Polskich w  Poddębicach odwiedziła Pani policjantka. Pani sierżant Sylwia Kaźmierczak zapoznała najmłodszych uczniów naszej szkoły z zasadami bezpieczeństwa. Dzieci po spotkaniu wiedzą jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły i ze szkoły do domu oraz jak reagować na próby nawiązania kontaktów przez nieznajome osoby. Pani sierżant pouczyła dzieci jak zachowywać się w stosunku do obcych zwierząt oraz jaką przyjąć postawę w chwili ataku przez psa. Dzieci starały się uważać i aktywnie brać udział w spotkaniu. Na koniec spotkania uczniowie mogli przymierzyć czapkę policjanta i wsiąść do policyjnego samochodu.