Wiosenne  zgadywanki

26 marzec 2020
Kategoria Świetlica
26 marca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Wiosenne  zgadywanki została wyłączona

Świetlica  szkolna  ogłosiła  konkurs: Wiosenno – wielkanocne zgadywanki  i  kolorowanki. Chętni  uczniowie  pobrali  broszurki  zawierające  rozmaite  łamigłówki, zgadywanki, krzyżówki,  rebusy,  obrazkowe  sudoku  oraz  zadania  wymagające  rysowania i kolorowania.                                                                                                            Z  uwagi  na  zaistniałą  sytuację  z powodu  pandemii  korona wirusa  termin  składania  wykonanych  zadań   w broszurce został przedłużony  i  przypada  na  pierwszy  dzień  powrotu    do  szkoły.

Tymczasem  wszystkich  chętnych  uczniów  zapraszamy   do  zabawy  w  Wiosenne  zgadywanki .

Oto  niektóre  łamigłówki  z  broszurki  i  inne  wiosenne  zadania  do  wykonania .

Zbierajcie  wykonane  przez  siebie  zadania , a po  powrocie            do szkoły  wasze  prace  znajdą  się  na  świetlicowej  wystawie. Będzie  też  rozstrzygnięty  Konkurs  Plastyczny  i  z  Wiedzy   o  Wiosennych  i  Wielkanocnych  Tradycjach.

Życzymy  dobrej  zabawy !

M. Wawrzecka

Wiosenne zagadki