20 marzec 2023
Kategoria Aktualności, Konkursy
20 marca 2023, Komentarze Możliwość komentowania Wyniki konkursów matematycznych Rachmistrz dla klas 5 i Mistrz Matematyki dla klas 7 została wyłączona

Dnia 14 marca 2023 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs matematyczny klas piątych RACHMISTRZ 2023. Zwycięzcą konkursu został Jarosław Janczak z klasy 5a, II miejsce zajął Dawid Zych z klasy 5d, a na III miejscu uplasowali się Dawid Zając z klasy 5a i Kordian Adamczyk z klasy 5b.

Tego samego dnia odbył się również szkolny konkurs matematyczny klas siódmych MISTRZ MATEMATYKI 2023: I miejsce zajął Filip Twardowski z klasy 7b, II miejsce zajęła Maja Płaska także z klasy 7b, a III miejsce zajęli Fabian Białoszewski z klasy 7a i Kamila Kowalczyk z klasy 7b.

Gratulujemy!