ZOSTAŃ SUPER ZAKRĘTAKIEM

27 październik 2021
27 października 2021, Komentarze Możliwość komentowania ZOSTAŃ SUPER ZAKRĘTAKIEM została wyłączona

ZOSTAŃ SUPER ZAKRĘTAKIEM

Uczniowie naszej szkoły kolejny rok niosą pomoc dzieciom z ŁÓDZKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI. Nasza pomoc polega na zbieraniu plastikowych korków. Koordynatorami zbiórki są uczniowie klasy IIIb  z wychowawczynią Renatą Makowską. Nasza szkoła korki zbiera 12 miesięcy w roku. Pierwsza porcja zebranych korków przez naszych uczniów w tym roku szkolnym została już odebrana przez pracownika hospicjum w czwartek 21 października 2021r. Zachęcamy wszystkich uczniów i ich rodziców do włączenia się w tą akcję. W tej chwili współpracują z nami i wspierają zbiórkę uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach. Bardzo dziękujemy w imieniu dzieci z hospicjum oraz naszym za pomoc.

Renata Makowska

Zostań Super Zakrętakiem_Jak_zbierać_zakrętki